«Берел» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» РМҚК сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызмет туралы үлгілік ережені бекіту туралы

Семинар-сабақ мақсаты: «Берел» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» РМҚК қызметкерлерін сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметі туралы бекітілген үлгілік ережемен таныстыру.

Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2023 жылғы 31 наурыздағы № 112 бұйрығында "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Квазимемлекеттік сектор субъектілеріндегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтер туралы Үлгілік ереже бекітілсін делінген.

Бұл бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министірлігінде 2023 жылғы 31 наурызда № 32211 болып тіркелді.

Жоғарыда айтылған бұйрықты назарға ала отырып мамыр айында біздің мекемеде де «Берел» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» РМҚК сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтер туралы үлгілік ереже бекітілді. Үлгілік ереже 3 тараудан, 30 тармақтан тұрады.

(1-тарау. Жалпы ережелер

2-тарау. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің мақсаттары, міндеттері, қағидаттары, функциялары мен өкілеттіктері.

3-тарау. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің есептілігі)

Қазір 112 қонақ және Бірде бір тіркелген қолданушы жоқ сайтта отыр