«Берел» мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-музейі» шырайлы көктемнің алғашқы бір күндері барша азаматтың көңілін жадырата келген 8 Наурыз – Халықаралық әйелдер күнімен барлық қыз-келіншектерді шын жүректен құттықтайды.Отбасының күнбе-күнгі шаруасын, бала тәрбиесін және қоғамдық жұмыстарды қоса атқара жүріп әйел заты біздің қоғамдағы тұрақтылық пен ел бірлігін сақтау мәселесінде шешуші рөл атқарып келеді. Әйел тіршіліктің тірегі, күре тамыры жақсылықтың нышаны. Осындай бір көтеріңкі көңіл-күй сыйлайтын нәзік мерекеде «Берел» мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-музейі жыл сайын өз жұмысына тиянақтылықпен қарайтын қызметкерлердің біреуін құттықтауды дәстүрге айналдырған болатын. Биылғы 2021 жылы қырық жылдан астам уақытта өз еңбегін мүлтіксіз орындап келген, Катонқарағай ауылдық қазпошта филиалында қызмет жасап жүрген Танабаева Баған апайымызды құттықтап, сый-сияпатымызды тарту еттік. Ел үшін маңдай терін төгіп жүрген апа-әпкелерімізді бағалай білейік. Баршаңызға мереке қайырлы, құтты болсын! Әрбір шаңыраққа шаттық пен бақыт, отбасының аманшылығын, еліміздің өсіп-өркендей беруін тілейміз. Өмірдегі әйел жаққан шырақ сөнбесін!

Қазір 83 қонақ және Бірде бір тіркелген қолданушы жоқ сайтта отыр